Ataşehir Macbook Servisi

Garantili, Hızlı ve Ekonomik bir Macbook Servisiyle tanışın

İstanbul Ataşehir bölgesinde macbook tamiri konusunda müşterilerine hizmet vermekte olan Kaptan Bilgisayar Elektronik, 1999 yılında kurulmuştur. Macbook servisi konusunda bireysel ve kurumsal işletmelerin yanı sıra son kullanıcılara hizmet vermekte olan işletmemiz anakart arızası dahil tüm sorunlara tamir hizmeti vermektedir.

Macbook servis hizmeti konusunda alanlarında uzman tekniker ve teknisyenlerle hizmet vermekte olan işletmemiz TSE(Türkiye Standartları Enstitüsü) tarafından her yıl düzenli denetimlere tabi tutularak Hizmet Yeterlilik Belgesi(TSE-HYB)’ni 6 yıldır aralıksız yenileyerek müşterilerine macbook servisi konusunda Ataşehir bölgesinde hizmet vermektedir.

Başlıca Apple Macbook serisi hizmet verdiğimiz cihazlar

Macbook  servisi Macbook Air servisi Macbook Pro servisi Mac Mini servisi
Imac servisi Imac Pro servisi Mac Pro servisi
Ücretsiz Arıza Tespiti
Servis Garantisi
Uzaktan Bağlantı
Hızlı Servis Desteği
Bakım Anlaşması
Yerinde Servis

Ataşehir Macbook air servisi

Ataşehir’de arızalı macbook air tamir servisi konusunda size nasıl yardımcı olabiliriz? İstanbul Ataşehir’de Macbook air tamiri konusunda sizlere hizmet vermektedir. Macbook air Windows ve mac os sistem kurulumu, Macbook air sıvı temizliği, Macbook air anakart tamiri, Macbook air batarya değişimi, Macbook air ram yükseltme ve gömülü parça değişimi gibi hizmetlerin yanı sıra Ataşehir Macbook air ücretsiz arıza tespiti hizmeti sunmaktayız.

Macbook air ürünleri yapıları gereği gündelik kullanım için en uygun ve en ekonomik apple ürünlerinden birisidir. Yaklaşık 10 saat üzeri aktif kullanım sağlayabilen Macbook air ürünleri mid 2012 ve sonrası cihazlarda kullanılan SSD (Solid State Disk)’ler ile çok daha hızlı ve yarı uyku modunda her an elinizin altında olabilmektedir.

Macbook air ve Pro ürünleri kullanıcılar arasında CD yuvası olan ve olmayan olarak ayrıştırılıyor olsa da özellik bakımından da ciddi farklılıklar mevcuttur.

Metal kasası ve incelikleriyle kullanıcıların oldukça beğendiği Macbook air ürünleri tasarım ve teknolojik üretimleriyle ilgili pek çok ödüle sahiptir. Ataşehir Macbook air servisi konusunda müşterilerine hızlı ve garantili tamir hizmeti sunan Kaptan Bilgisayar Elektronik, yazılımsal ve donanımsal tüm arızalar konusunda Macbook air kullanıcılarına hizmet vermektedir

Macbook Air ürünlerinde verilen başlıca hizmetler

MacBook Air Anakart tamiri MacBook Air  Anakart sıvı temizliği MacBook Air Anakart parça değişim hizmetleri MacBook Air Ekran değişimi MacBook Air Klavye değişimi MacBook Air Adaptör kablo onarımı ve değişimi MacBook Air Ram, İşlemci ve Disk değişimi
MacBook Air Kasa değişimi MacBook Air Wifi arızası onarımı MacBook Air İç bakımı MacBook Air Program kurulumları MacBook Air Mac + Windows kurulumu

Ataşehir’de garantili, hızlı ve güvenilir Macbook Air servisi için 0(216) 364 4858 ‘ i hemen arayın.

Ataşehir macbook air anakart tamiri

Macbook air anakart tamiri konusunda Türkiye genelinde hizmet vermekte olan işletmemiz 1999 yılında İstanbul Ataşehir’de kurulmuştur. Macbook air anakart tamiri konusunda alanlarında uzman 15 kişilik teknik ekibimiz ile Türkiye genelinden gelen macbook air anakartları % 95 oranında tamir edilebilmektedir.

Macbook air kullanıcısı müşterilerimizden en sık gelen anakart arızası sıvı temasıdır. Sıvı teması sonrası oluşan kısa devreler macbook air ürünlerinde anakartta ciddi hasarlara yol açabilmektedir. Bu arızanın onarımı ise yetkili servislerde mümkün olmayıp anakart değişim fiyatı vererek sonuçlanmaktadır. Anakart fiyatları ise Macbook air bilgisayarınız için oldukça pahalıya gelecektir. Anakart değişimi yerine sıvı temizliği sonrası ücretsiz arıza tespitiyle birlikte hızlı, ekonomik ve garantili bir şekilde macbook air anakart tamirinizi yapalım.

Ataşehir macbook air servisi için detaylı bilgi için 0(216) 364 4858 ‘i hemen arayın.

Ataşehir Macbook pro servisi

Ataşehir bölgesinde Macbook Pro ürünlerine özel servis olarak hizmet vermekte olan işletmemiz 1999 yılında İstanbul’da Ataşehir Kayışdağı bölgesinde kurulmuştur. Bireysel ve kurumsal işletmelerin yanı sıra son kullanıcıların Apple Macbook pro ürünlerine de tamir hizmeti sunmaktadır. 20 yılın üzerinde sektör tecrübesi ve alanlarında uzman tekniker ve teknisyenleriyle hizmet vermekte olan işletmemiz TSE (Türkiye Standartları Enstitüsü) tarafından her yıl düzenli olarak denetlenmekte ve Hizmet Yeterlilik Belgesine 7 yıldır aralıksız almaya devam etmektedir.

Macbook pro tamiri için üst düzey ekipmanları stoklarında bulundurmakta olan işletmemiz ISO 9001 & 18001 belgelerine sahiptir. Macbook pro anakart tamiri, sıvı temizliği, anakart parça değişimi, ekran değişimi, klavye değişimi, ram ve işlemci değişimi, kasa değişimi, batarya değişimi, adaptör tamiri ve kablo değişimi, retina ekran değişimi, harddisk değişimi, Windows + mac os kurulumunun yanı sıra eski mac os sürümlerine düşürme gibi işlemlerin tamamını Garantili olarak yapmaktadır.

Macbook Pro ürünlerinde verilen başlıca hizmetler

Anakart tamiri Anakart sıvı temizliği Anakart parça değişim hizmetleri Ekran değişimi Klavye değişimi Adaptör kablo onarımı ve değişimi Ram, İşlemci ve Disk değişimi
Kasa değişimi Wifi arızası onarımı İç bakımı ve temizliği Program kurulumları Mac + Windows kurulumu    

Ataşehir Macbook pro anakart tamiri

Macbook pro anakart tamiri konusunda Türkiye genelinde müşterilerine hizmet vermekte olan işletmemiz Ataşehir bölgesinde de Macbook pro anakart tamiri konusunda %95 tamir oranıyla Garantili macbook pro anakart tamiri hizmeti vermektedir. Anakart tamiri sonrası 3 aylık servis garanti güvencesiyle yaşadığınız sorunları bu süre içerisinde ücretsiz olarak onarımını garantili olarak sağlatabilirsiniz.

Macbook ürünleri arasında hız, performans ve kullanım konusunda en kaliteli ürün şüphesiz ki macbook pro ürünleridir. Güçlü işlemcileri, yeni nesil yüksek okuma ve yazma hızına sahip SSD diskler ile birlikte retina ekranlarıyla çok kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Macbook pro ürünleri diğer apple ürünleri arasında yedek parçaları en pahalı seridir. Ekran, anakart, batarya, Trackpad, klavye, SSD, Wifi modülü gibi pek çok parça aktif stoklarımızda mevcut olup; hızlı, garantili ve ekonomik bir teknik servis anlayışıyla hemen tanışın. Ataşehir macbook pro anakart tamiri konusunda hemen destek almak için 0(216) 364 4858 ‘i arayın.

Ataşehir mac mini servisi

Mini bilgisayarlar arasında şüphesiz en güçlü ve performanslı ürün Apple’ın mac mini serisidir. Mac miniler küçük kapasiteli kutuları içerisinde maksimum performans ile kullanıcılarına yarı taşınabilir bir performans sağlıyor. Güçlü işlemcileri, Artırılabilir ram ve disk kapasitelerinin yanı sıra güçlü mimariye sahip mac miniler arızalandıklarında tamirleri de bir hayli zor olabilmektedir.

Mac mini ürünleri sıkıştırılmış bir teknoloji mimarisine sahip olduğu için oluşan anakart arızalarının tespitleri de bir hayli zor olabilmektedir. Aktif stoklarımızda neredeyse tüm mac mini ürünlerinin ram, harddisk, fan, disk okuyucu kabloları, Wifi modülleri ve ara bağlantı fleksleri bulunmaktadır.

Mac mini anakart tamirleri konusunda alanlarında uzman 15 kişilik teknik ekibimiz Türkiye Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından her yıl düzenli olarak kontrol edilerek 7 yıldır hizmet yeterlilik belgesi almaya hak kazanmaktadır.

Macbook mini anakartlarında mevcut chipset, direnç ve diğer irili ufaklı çevre birimlerinin birçoğu stoklarımızda mevcut olup, mevcut olmayan mac mini anakart parçalarının termin süresi 1 – 5 günü sürebilmektedir.

Mac mini sıvı temizliği, mac mini anakart kısa devre sorunu, mac mini Usb port arızaları, mac mini yazılım kurulumu, mac mini Windows ve program kurulumu konusunda hızlı, garantili servis desteği alabilirsiniz.

Macbook servisi konusunda diğer makalelerimiz

Ataşehir Macbook servisi Macbook tamir servisi macbook pro servisi

Sıkça Sorulan Sorular

Kaptan Bilgisayar Elektronik olarak hiçbir bilgisayar markasına yetkili servis hizmeti vermemekteyiz. Özel servis olarak tüm bilgisayar modellerine hizmet vermekteyiz. İşletmenizde bilgisayarlarınızda yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili olarak ücretsiz arıza tespiti sonrasında arıza ve fiyat bilgisi verebiliriz.

Tabi ki; Teknik servisimizde yapılan arıza tespiti Ücretsiz olarak yapılmaktadır. Cihazınızın arızası tespit edildikten sonra arızayla ilgili teknik detaylı bilginin yanı sıra fiyat ve tamir süreci hakkında bilgi verilecektir. Bilgisayarınızı iade almak istediğiniz taktirde hiçbir ücret yansıtılmayacaktır.

Kurumsal bakım anlaşmaları firmalar ve bayilerimiz için Türkiye’nin her yerinden Ücretsiz kargo hizmeti vermekteyiz. Son kullanıcılarda ise 150TL ve üzeri işlemlerde Türkiye geneli Ücretsiz Kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Bilgisayar işlerimiz konusunda yaklaşık bir buçuk yıldır sizinle çalışıyoruz gerek teknik personelleriniz gerekse satın alma birimizde bulunan çalışma arkadaşlarınızdan oldukça memnunuz. Birlikte nice yıllara..

Uran Holding
Verilen hizmet, Bilgisayar bakım anlaşması

Size veya İşletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?