Cep telefonu servisi

Ceptelefonuservisi.com.tr

Cep telefonu servisi, temelleri 1999 yılında istanbul’da atılmış olup 2008 yılında ceptelefonuservisi.com.tr olarak hizmetlerimizi internet ağı üzerinden tüm Türkiye’ye sunmaya başladık. Türkiye geneli bayilere ve son kullanıcılara cep telefonu teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Cep telefonu servisi çalışmalarında 2014’den itibaren KOSGEP desteğinde çalışmalarını sürdürmektedir. TSE-HYB( Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi ) ne sahip olup her yıl belirli aralıklar ile TSE-HYB standartlarına uygunluk kontrollerimiz yapılmaktadır. ISO 9001 ve 18001 standartlarında bir teknik alt yapıya sahip olan firmamız deneyimli ve uzman kadrosu, müşteri odaklı personeli ile güvenilir servis hizmeti sunmaktadır.

 

Cep telefonu
bakım anlaşması

Firmanız bünyesinde bulunan cep telefonlarının periyodik bakımlarını, onarımlarını ekonomik ve garantili hizmetle buluşturuyoruz.

Garantili onarım

Teknik servisimizde yapılan teknik işlemler Kaptan Grup bünyesinde garanti kapsamı altındadır.

Online cihaz takibi

Cep telefonunuzun durumunu online olarak web sitemiz üzerinden takip edebilir, cihazın durumunu onaylayabilir ve cep telefonunuzla ilgilenen teknik personel bilgilerini görebilirsiniz.

Bayi anlaşması

Bayimiz olarak cep telefonlarınızı daha ekonomik, garantili ve hızlı bir şekilde onarımlarını yaptırabilirsiniz. Türkiye geneli 40’ı aşkın bayimiz ile hizmet veriyoruz.

Hızlı onarım

Müşterilerinize başlıklı toplu MMS’leri kolayca gönderebilirsiniz. Mesajların iletilemediği kullanıcılar için mms kredisi iadesi yapılmaktadır

Ücretsiz kargo

Cep telefonunuzu Türkiye’nin her yerinde ücretsiz olarak Aras kargo güvencesinde bize gönderebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizi aşşağıda bulunan iletişim numaralarından arayabilirsiniz veya numaranızı bize bırakın biz sizi istediğiniz konuda arayalım
0(216) 364 48 58

0(532) 159 62 57

 

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

İşletmenize veya size nasıl yardımcı olabiliriz?