Cep telefonu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek destek istediğiniz konuda size hızlıca yardımcı olabiliriz.

0(216) 364 48 58

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Bilgisayar işlerimiz konusunda yaklaşık bir buçuk yıldır sizinle çalışıyoruz gerek teknik personelleriniz gerekse satın alma birimizde bulunan çalışma arkadaşlarınızdan oldukça memnunuz. Birlikte nice yıllara..

Uran Holding
Verilen hizmet, Bilgisayar bakım anlaşması
telefon tamiri

Cep telefonunuz mu bozuldu?

Cep telefonunuz ile ilgili teknik destek almak için teknik ekibimizi arayarak bilgi ve destek alabilirsiniz.  Telefon üzerinden verilen teknik desteklerde hiçbir ücret talep edilmemektedir. Konuyla ilgili olarak 0(216) 364 4858 – 0(850) 441 34 57’yi arayabilirsiniz.

Cep telefonunuz hakkında işletmenize veya size nasıl yardımcı olabiliriz? Cep telefonu tamiri konusunda Türkiye’nin en büyük özel servislerinden birisi olan firmamız TSE-HYB standartlarında, ISO 9001 ve 18001 belgeli ve ESD standartlarının tümüne uygundur. Firmalara ve son kullanıcılara cep telefonu tamir hizmetini 1999 yılından bu yana telekomünikasyon sektöründe hizmet vermektedir. Telefonunuz ile ilgili servis ekibimizi arayarak ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. 0(216) 364 48 58

Hemen arayıp ücretsiz destek alın 0(216) 364 48 58

Sol tarafta bulunan iletişim formunu doldurun size en kısa sürede dönüş yapalım. Telefonunuzun arızasını yapacağımız ücretsiz arıza tespiti sonrasında belirleyerek size en kısa sürede arızayla ilgili olarak dönüş yapabiliriz.

İşletmenize özel kurumsal bakım anlaşması fırsatlarımız için lütfen Kurumsal bakım anlaşması sayfamızı ziyaret ediniz

Ücretsiz Arıza Tespiti
Servis Garantisi
ÜcretsizKargo
Hızlı Cihaz Onarımı
Bakım Anlaşması
Yerinde Servis

Hizmet verdiğimiz Cep Telefonu Markaları

Sıkça Sorulan Sorular

Kaptan Bilgisayar olarak hiçbir cep telefonu markasına yetkili servis hizmeti vermemekteyiz. Özel servis olarak tüm cep telefonu markalarına hizmet vermekteyiz. Cep telefonunuzda yaşamış olduğunuz sorunla ilgili olarak ücretsiz arıza tespiti sonrasında arıza ve fiyat bilgisi verebiliriz.

Tabi ki; Teknik servisimizde yapılan arıza tespiti Ücretsiz olarak yapılmaktadır. Cihazınızın arızası tespit edildikten sonra arızayla ilgili teknik detaylı bilginin yanı sıra fiyat ve tamir süreci hakkında bilgi verilecektir. Cep telefonunuzu iade almak istediğiniz taktirde hiçbir ücret yansıtılmayacaktır.

Kurumsal bakım anlaşmaları firmalar ve bayilerimiz için Türkiye’nin her yerinden Ücretsiz kargo hizmeti vermekteyiz. Son kullanıcılarda ise 150TL ve üzeri işlemlerde Türkiye geneli Ücretsiz Kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Cep telefonunuz firmamıza teslim olduğunda ilk olarak teknik ekibimiz bildirdiğiniz arıza doğrultusunda ön testleri yapılır ve ardından arıza tespiti yapılmak üzere teknik ekiplerimiz konuyla ilgili incelemelere başlarlar. En kısa sürede arıza tespit işlemi tamamlanır ve cihazla ilgili arıza bilgisi ve fiyat bildirimi tarafınıza yapılır. Bu süreç cihazınızın arızasına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Ortalama olarak arıza detaylarında süreç bilgisi verecek olursak;

Ekran ve Dokunmatik değişimi süresi( 15 – 30 dakika )

Şarj soketi değişimi süresi ( 30 dakika – 1 saat )

Batarya Değişim Süresi ( 15 dakika – 1 saat )

Yazılım Yükleme Süresi ( 30 Dakika – 3 Saat )

Arka Kapak Değişimi süresi ( 30 Dakika – 2 Saat )

Görüntü Gelmeme Sorunu tamir süresi( 1 Gün – 2 Gün )

Isınma Sorunu Tamir Süresi ( 3 Saat – 2 Gün )

Şebeke sorunu ( 1 Gün – 3 Gün ) *Şebeke belirli alanlarda veya sürelerde zayıflayıp kaybolabildiği için aktif test sürecinden dolayı süre bu şekildedir.

Sıvı Teması Onarım Süresi ( 1 Gün – 5 Gün) *Sıvı Anakart yüzeyinde ve kasa içerisinde yayıldığından dolayı tespit süreci normal şartlardan uzundur. Onarım sürecinde de birden fazla arıza oluşabildiği için tespiti, onarımı ve onarım sonrası testlerinden dolayı süreç ortalama olarak bu şekildedir.

Yukarıda bulunan bazı cep telefonu sorunlarıyla ilgili onarım süreleridir. Bu süreç ortalama olarak belirtilmiştir. Kronik arızaları bulunan cihazlarda onarım süreleri daha kısa sürmektedir.

Size veya İşletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?