Şirket Tarihi

Kaptan bilgisayar elektronik kurulduğu günden bu yana bilişim sektörünün gelişimini yakından takip ederek bilişim sektöründe bir çok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

 • 1999

  Kaptan Bilgisayar Elektroniğin kuruluşu

  Türkiye'nin bilgisayar ile tanışmaya başlaması ile birlikte sektöre giriş yapan firmamız İstanbul Anadolu yakasında kullanıcıları ilk İnternet cafelerden birisi ile buluşturmuştur. Bilgisayar sektörünün gelişimiyle birlikte kullanıcı sayısında ki artış doğrultusunda teknik servis ve satış gibi konularda hizmet vermeye başlayan firmamız 2002 yılında Kaptan Bilgisayar Elektroniği kurduk.

 • 2002

  Cep Telefonu Servisi kuruluşu

  Sabit telefonların yerini cep telefonlarının almaya başlamasıyla birlikte sektöre giriş yapmış olan firmamız teknik servis alanında yeni bir branş daha ekleyerek cep telefonu tamir sektöründe anakart tamiri, ekran değişimi, sıvı teması gibi uzmanlık gerektiren diğer bir çok konuda kurumsal firmalara, bayilere ve son kullanıcılara hizmet vermektedir.

 • 2005

  Kaptan SMS

  Cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla birlikte haberleşme sektörüne yeni bir boyutun katılmasının ardından reklam, duyuru ve bildiri gibi alanlarda sms kullanımının yaygınlaşmasıyla Kaptan SMS'i kurduk. Başlıklı sms hizmetiyle sektöre giriş yapan kaptan sms daha sonrasında başlıklı mms, sesli mesaj ve sesli santral hizmetleriyle 2005 yılından bu yana siyasi partiler, dernekler, firmalar ve sivil toplum kuruluşlara hizmet vermekteyiz.

 • 2008

  Kaptan Güvenlik Sistemleri

  Bilişim sektörünün gelişimiyle birlikte kamera ve güvenlik sistemlerine ihtiyacın gün geçtikçe artmasıyla birlikte Kaptan güvenlik sistemlerini kurduk. Güvenlik kamerası, kartlı geçiş sistemleri, parmak izi okuyuculu sistemlerin yanı sıra veri güvenliği hizmetleriyle 2008 yılından bu yana Marmara bölgesi geneli hizmet veriyoruz.

 • 2010

  Türkiye Tablet Servisi

  Tabletlerin piyasada yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte tablet bilgisayarlar ile ilgili teknik servis hizmeti vermeye başlayan firmamız 2010 yılında Türkiye Tablet Servisini kurduk. Türkiye geneli tüm tablet markalarına teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız kurumsal firmalara, son kullanıcılara ve bayilere tablet teknik servis hizmeti veriyoruz.

 • 2012

  Kaptan Market

  Tüm kuruluşlarımızda satış hizmeti vermekte olan firmamız E-ticaret sektörüne girerek bir çok alanda 100bin çeşit ürünle bilgisayar, cep telefonu, giyim ve kozmetik sektörlerinde hizmet veriyoruz.

 • 2012

  Tabletfix

  Tablet tamiri konusunda hizmetlerimizi daha da güçlendirmek ve Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal işletmelerin yanı sıra son kullanıcılara tablet tamir hizmeti vermek için kurulduk.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizi aşşağıda bulunan iletişim numaralarından arayabilirsiniz veya numaranızı bize bırakın biz sizi istediğiniz konuda arayalım
0(216) 364 48 58

0(532) 159 62 57

 

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Bizimle çalışmak ister misiniz?