Bilgisayar Servisi

bilgisayar servisi kurumsal

Bilgisayarlarınız hakkında size nasıl yardımcı olabiliriz?

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasının yanı sıra Kocaeli bölgesine kadar uzanan servis ağımızla kurumsal firmalara ve son kullanıcılara iş yerimizde ve  yerinde servis hizmeti sağlıyoruz.

Bilişim sektöründe 1999 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamız TSE-HYB standartlarının tamamına uygun, ISO 9001 ve 18001 hizmet yeterlilik belgelerine sahip, alanlarında uzman tekniker ve teknisyenlere sahiptir. Servisimiz ESD tabanlı olup TSE tarafıdan her yıl düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Hemen arayıp ücretsiz teknik destek alın 0(216) 364 48 58

Holding, şirket, otel, plaza, restaurant, çağrı merkezi gibi küçük, orta ve büyük işletmelere hizmet yerlerinde  vermekteyiz.

İşletmenize özel kurumsal bakım anlaşması fırsatlarımız için lütfen Kurumsal bakım anlaşması sayfamızı ziyaret ediniz

Ücretsiz Arıza Tespiti
Servis Garantisi
Uzaktan Bağlantı
Hızlı Servis Desteği
Bakım Anlaşması
Yerinde Servis

Sıkça Sorulan Sorular

Kaptan Bilgisayar Elektronik, kuruluş yılı olan 1999’dan itibaren Küçük, Orta ve Büyük birçok işletmeye servis hizmeti sağlamıştır.

İşletmeniz için; dilerseniz Aylık/Yıllık bakım anlaşmalarıyla çalışabilir veya verilen hizmete bağlı olarak ücretlendirme yapabiliriz.  Bilgisayar servisi istediğiniz konuya bağlı olarak Ücretsiz uzak bağlantı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Dilerseniz ekiplerimiz adresinizi birkaç saat içerisinde ziyaret etsin.
Detaylı bilgi için 0(850) 441 34 57 ‘ yi hemen arayabilirsiniz.

Tabi ki; Teknik servisimizde yapılan arıza tespiti Ücretsiz olarak yapılmaktadır. Cihazınızın arızası tespit edildikten sonra arızayla ilgili teknik detaylı bilginin yanı sıra fiyat ve tamir süreci hakkında bilgi verilecektir. Bilgisayarınızı iade almak istediğiniz taktirde hiçbir ücret yansıtılmayacaktır.

İstanbul’da müşterilerimize daha hızlı servis sağlayabilmek adına yalnızca Anadolu Yakasındaki müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.

İstanbul’da Anadolu Yakasında Bilgisayar Servis Hizmeti verdiğimiz bölgeler

 

 Adalar Bilgisayar Servisi  Ataşehir Bilgisayar Servisi Beykoz Bilgisayar Servisi  Çekmeköy Bilgisayar Servisi
Kadıköy Bilgisayar Servisi Kartal Bilgisayar Servisi  Maltepe Bilgisayar Servisi Pendik Bilgisayar Servisi
Sancaktepe Bilgisayar Servisi Sultanbeyli Bilgisayar Servisi Ümraniye Bilgisayar Servisi Üsküdar Bilgisayar Servisi

Tabii, İşletmelerin sıra Ev kullanıcılarına servis hizmeti veren uzman bir teknik ekibimiz mevcut. Anadolu yakasında yaşıyorsanız bize 0(850) 441 34 57 numarası üzerinden ulaşarak bilgisayar servis hizmeti konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz; Ücretsiz arıza tespiti ve Uzaktan bağlantı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Bilgisayar işlerimiz konusunda yaklaşık bir buçuk yıldır sizinle çalışıyoruz gerek teknik personelleriniz gerekse satın alma birimizde bulunan çalışma arkadaşlarınızdan oldukça memnunuz. Birlikte nice yıllara..

Uran Holding
Verilen hizmet, Bilgisayar bakım anlaşması

Size veya İşletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?