Macbook Pro Servisi

Macbook pro kullanıcılarının yetkili servislerden aldıkları yüksek tamir ve parça değişim fiyatlarını ödemek tek çareniz değil! Apple yetkili servislerinin anakart veya herhangi bir parça değişim yetkisi olmadığı için parçayı tamir etmek yerine doğrudan parçanın değişim fiyatını verdikleri için oldukça pahalıya maal olmaktadır.

Parça değişimi yerine arızalı olan parçanın onarılması çoğu zaman en doğru, hızlı ve ekonomik yöntem olmaktadır. Macbook pro tamiri konusunda alanlarında uzman 15 kişilik tekniker ve teknisyenlerimiz ile Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal işletmelerin yanı sıra son kullanıcılara da macbook pro tamir hizmeti veren işletmemiz TSE(Türkiye Standartları Enstitüsü) tarafından her yıl düzenli ekipman, personel ve alt yapı kalite kontrolleriyle ilgili denetlenmekte ve 7 yıldır aralıksız TSE-HYB Hizmet Yeterlilik Belgesini yenilemektedir.

Macbook pro tamiri konusunda arızalı cihazlarda %90 oranında tamir istatistiği ile müşterilerimize Türkiye genelinde anakart tamirinin yanı sıra; Ekran, kasa, batarya, klavye, Harddisk, Gömülü veya Harici Bellek(RAM) Wifi modülü, ara bağlantı fleksleri gibi parçaları değiştirebilir veya tamiri konusunda müşterilerimize yardımcı olabilmekteyiz.

Macbook pro cihazınızda yaşadığınız sorun nedir? Hızlı, Garantili ve Ekonomik macbook tamir hizmetiyle hemen tanışın 0(216) 364 4858

 

Cihazda Yaşanan Arıza

Ortalama Tamir Süresi

İşlem Sonrası Garanti Süresi

Ortalama

Tamir Fiyatı

Macbook pro şarjı bittikten sonra cihazım açılmıyor

3 Saat – 3  Gün

3 Ay

100 – 350TL

Macbook pro cihazıma sıvı döküldükten sonra kapandı

1 – 4 Gün

3 Ay

150 – 500TL

Macbook pro cihazımın adaptör kablosu değiştirilebiliyor mu?

1 -1,5 Saat

3 Ay

40 – 100TL

Macbook pro ekranda siyah lekeler oluştu

3 – 4 Saat

6 Ay

300 – 3000TL

Macbook pro ekranda çizgiler çıkıyor

1 – 4 Gün

3 Ay

250 – 900TL

Macbook pro açılırken elma işaretinde kalıyor

1 – 4 Saat

3 Gün

20 – 300TL

Macbook pro açılışta klasör işareti üzerinde soru işareti çıkıyor

1 – 4 Saat

3 Gün

20 – 300TL

Macbook pro açılırken sürekli dıt sesleri geliyor

1 – 2 Saat

6 Ay – 2 Yıl

50 – 700TL

Macbook pro icloud girişi yaparken iki faktörlü kimlik doğrulamasını geçemiyorum

30 Dakika

Yok

50TL

Macbook pro iç temizliği

2 Saat

1 Hafta – 3 Ay

70 – 200TL

Macbook pro aşırı ısınma sorunu

5 Saat – 3 Gün

3 Ay

200 – 800TL

Macbook pro cihazım donuyor

1 Gün – 4 Gün

6 Ay

200 – 900TL

 

Macbook pro anakart servisi

Macbook pro ürünleri üretim tipi gereği yüksek performanslı grafik işlemcileri ve sistem özellikleriyle ticari amaçlı kullanıma uygun donanımlarda üretilmişlerdir. Bu nedenle cihazlar  daha gelişmiş işlemci mimarisine, yüksek bellek kapasitesine sahip ürünlerdir. Grafik çizimi, video render, istatistik programları ve uzun süre şarj kapasitesiyle neredeyse her iş için kullanıma uygun ürünlerdir.

Böylesine gelişmiş bir mimariye sahip anakarta sahip macbook pro cihazlarının tamirleri konusunda Türkiye genelindeki işletmelere ve bireysel kullanıcılara macbook pro anakart tamir hizmeti vermekteyiz. Macbook pro anakart sıvı temizliği teknik servisimizde en çok karşılaştığımız müşteri şikayetlerindendir. Bilinçsiz teknik servislerde yapılacak hatalı bir müdahale cihazınızda geri dönülemez arızalara veya daha yüksek maaliyetlere sebep olabilmektedir.

Anakart klavyesi üzerinden veya alt kapak noktasından sıvı alan macbook pro cihazlarda en tehlikelisi alt kapak noktasından ve USB gibi bağlantı arabirimlerden giren sıvı ciddi hasarlara sebep olmakta ve en kısa sürede gömülü batarya çıkartılarak kısa devre engellenmelidir. Cihaz içerisinde sıvı olduğu sürece risk yine devam etmekte ve oksitlenme sıvının türüne göre kısa bir süre içerisinde başlamış olacaktır.

Macbook pro cihazınıza dökülen sıvının şekerli olması en tehlikeli sıvı temas türlerindendir. Sıvı cihaz yüzeyinde bir tabaka halinde yayılır ve yapıştığı bölgede kısa devre oluşturarak bir birleriyle iletişim kurmaması gereken birden fazla nokta üzerinde kısa devre oluşacaktır.