Sms Hizmetleri

Kaptan SMS – Kurumsal SMS Hizmeti

Kaptan Sms, temelleri 2012 yılında atılmış olan firmamız Kurumsal Toplu Sms sektöründe tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Kaptan SMS olarak; sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere hizmet vermekteyiz. Kaptan Sms olarak kurulduğumuz günden bu yana bireysel kullanıcıların yanı sıra Türkiye geneli 30’u aşkın bayimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Teknolojinin mobil iletişim sektründe hızla gelişmesiyle birlikte cep telefonlarının günlük hayatta kullanımı ciddi oranda arttı. Pazarlama ve bilgi iletme konusunda en yaygın araç olarak kullanılan cep telefonlarında Toplu başlıklı sms, video, anket ve görsel mesaj gönderimiyle işletmenizin veya kuruluşunuzun tanıtımlarını en uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

İşletmeler için oldukça uygun Sms paketlerimizin yanı sıra birçok avantajlı özelliği sizlere sunuyoruz.
Okundu bildirimi, Sesli anket fırsatı, url kısaltma, periyodik mesaj servisi, kolay rehber yükleme ve güncelleme servisi gibi onlarca uygulama sistem üzerinden ücresiz ulaşabilirsiniz.

Demo paketlerimizi incelemek için lütfen bize ulaşın 0(216) 364 4858

Başlıklı SMS

Reklam, duyuru ve kutlama mesajları konusunda ekonomik başlıklı mesaj paket hizmeti

Zamanlanmış otomatik mesaj

Hatırlatma, kutlama veya özel günler için reklam mesajlarını kolayca müşterilerinize veya üyelerinize mesaj olarak atabilirsiniz

Sesli anket

Müşterilerize dilediğiniz uzunluklarda sesli anketler gönderebilir ve bu anketleri çok basit bir şekilde detaylı raporlamalar yapabilirsiniz.

Web destekli mesaj sistemi

İnternet sitenizden alışveriş yapan, iletişim formu dolduran veya sitenize üye olmuş müşterilerinize otomatik mesajlar atabilir ve bu mesajlara hitap cümlesi ekleyebilirsiniz

Başlıklı MMS

Müşterilerinize başlıklı toplu MMS’leri kolayca gönderebilirsiniz. Mesajların iletilemediği kullanıcılar için mms kredisi iadesi yapılmaktadır

Türkiye geneli kara liste

Müşterilerinizin numara değişimleri, yanlış numara gibi durumlarda gönderdiğiniz mesajlar müşterinize ulaşmadığında sistem otomatikman kredilerinizi size iade eder

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek destek istediğiniz konuda size hızlıca yardımcı olabiliriz.

0(216) 364 48 58

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Bilgisayar işlerimiz konusunda yaklaşık bir buçuk yıldır sizinle çalışıyoruz gerek teknik personelleriniz gerekse satın alma birimizde bulunan çalışma arkadaşlarınızdan oldukça memnunuz. Birlikte nice yıllara..

Uran Holding
Verilen hizmet, Bilgisayar bakım anlaşması

İşletmenize veya size nasıl yardımcı olabiliriz?