Kaptan Güvenlik Sistemleri

Kaptan Güvenlik Sistemleri

Kaptan güvenlik sistemleri, temelleri 2002 yılında atılmış olan firmamız güvenlik sistemleri konusunda İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

Teknik servis hizmetleri, pazarlama danışmanlık hizmetleri, bariyer sistemleri, güvenlik sistemleri danışmanlığı, hırsız alarm sistemleri, elektronik ürün gözetleme sistemleri (EAS), kapalı devre televizyon sistemleri (CCTV), geçiş kontrol sistemleri (AC), müşteri davranışı ölçümleme sistemleri, mağaza karar destek sistemleri ve tüm bu çözümlerin entegrasyonu olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunan Şirketimiz, mekanın niteliği, yapısı ve büyüklüğü doğrultusunda projelendirme çalışması yapmakta ve o mekan için en uygun çözümleri hayata geçirmektedir Ürün tasarımı, üretimi, projelendirme, montaj, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri ile tam ve entegre çözümler sunmaktadır.

İşletmelerin her boyuttaki ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümler üretir. Sunduğu son teknoloji ürünler ile çözümlerin sürekli geliştirilmesi ve yeni sürümlerle desteklemesi nedeniyle rakiplerinden farklıdır.

Perakende sektöründe kayıpların en aza indirilmesine yönelik çözümlerinin yanı sıra mağaza performans yönetimine yönelik sistemleriyle de hizmet vermektedir.

Uzun yıllardır perakende sektöründe hizmet vermesi sayesinde geliştirdiği tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını müşterilerden önce fark eder ve buna uygun çözümler üretir.

Kamera Sistemleri

Firma, ev, depo veya site gibi alanlarınız için 7/24 aktif olarak izleyebileceğiniz kamera sistemleri ile Dünya’nın her yerinden aktif olarak izleyebilirsiniz.

Kartlı Geçiş Sistemleri

İşletmeniz için personel takibi ve üye giriş çıkışı gibi bir çok alanda kullanabileceğiniz aktif olarak takip edebileceğiniz ve otomatik raporlama sistemi sayesinde mesai saati hesaplama, devamsızlık bilgileri ve karta göre yetki sistemi tanımlamaları yapabilirsiniz.

7 / 24 Aktif İzleme

Cep telefonunuzun durumunu online olarak web sitemiz üzerinden takip edebilir, cihazın durumunu onaylayabilir ve cep telefonunuzla ilgilenen teknik personel bilgilerini görebilirsiniz.

Bina Güvenlik Sistemleri

İşletmenize uygun farklı güvenlik sistemlerini bir araya getirerek bina güvenlik sistemleri konusunda hizmet veriyoruz.

Garantili Sistem Kurulumu

Kurduğumuz tüm sistemler firmamız tarafından ömür boyu garanti altındadır.

Alarm Sistemleri

Aktif veya pasif alarm sistemleri ile otomatik arama, otomatik aydınlatıcı sensör gibi bir çok fonksiyonu içerisinde barındıran sistemler ile hizmet veriyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizi aşşağıda bulunan iletişim numaralarından arayabilirsiniz veya numaranızı bize bırakın biz sizi istediğiniz konuda arayalım
0(216) 364 48 58

0(532) 159 62 57

 

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Size veya işletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?