Ataşehir Macbook tamir servisi

Macboook servisi konusunda size nasıl yardımcı olabiliriz?

Apple’ın şüphesiz en kaliteli ürünlerinden olan Macbook, Mac Mini, Macbook Pro ve Macbook air cihazlarınızı serisi fark etmeksizin Ataşehir macbook tamir servisi hizmeti veriyoruz. Ataşehir’de 1999 yılında kurulan firmamız 20 yılı aşkın süredir Macbook tamiri konusunda bireysel ve kurumsal işletmelere servis ve tamir hizmeti vermektedir.

TSE(Türkiye Standartları Enstitüsü) tarafından her yıl teknik servisimiz denetlenerek son 7 yıldır aralıksız Hizmet Yeterlilik Belgesi onayı almaktadır. ISO 9001 ve 18001 standartlarına uygun, ESD tabanlık ve güvenlik korumalı teknik servisimizde alanlarında uzman teknikerler ve teknisyenler Apple Macbook, Mac Mini, Mac Pro, Macbook Pro ve Macbook air ürünlerinin yazılımsal ve donanımsal tüm sorunlarına çözüm tamir ve parça değişim hizmeti sunuyoruz.

Ataşehir’de Macbook servisi konusunda alanlarında uzman toplamda 15 kişilik bir personel kadrosuyla bireysel ve kurumsal işletmelerin yanı sıra son kullanıcılara macbook tamir, parça değişimi ve ürün satışı konusunda hizmet vermekte olan Kaptan Bilgisayar Elektronik, 20 yılın üzerindeki sektör tecrübesiyle Ataşehir macbook servisi konusunda hizmet vermektedir.

Macbook’unuzda yaşadığınız arıza nedir?

Yetkili servislere gönderilen Macbook ürünleri için alınan tamir fiyatları bilgisayarın neredeyse yarı fiyatından daha fazladır.  Parça değişimi yerine parçaların tamirleri yapılarak hem daha az masraflı hem de orijinal parçalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Cihaz mid tarihi gözetmeksizin tüm Apple Macbook ürünlerine Ataşehir’de tamir hizmeti sunuyoruz.  Hemen bizi arayarak teknik destek alın 0(216) 364 4858 veya 0(850) 441 34 57

İşletmenize özel kurumsal bakım anlaşması fırsatlarımız için lütfen Kurumsal bakım anlaşması sayfamızı ziyaret ediniz

Ücretsiz Arıza Tespiti
Servis Garantisi
Uzaktan Bağlantı
Hızlı Servis Desteği
Bakım Anlaşması
Yerinde Servis

Ataşehir Macbook anakart tamiri

Macbook ürünlerinde ne korkulan arızaların başında şüphesiz ekran ve anakart arızaları gelmektedir. Macbook ’unuz donuyor, eskisi kadar iyi performans vermiyor, darbeye veya sıvı temasına maruz kaldıysa anakart değişimi yapılmadan Macbook anakart tamiri yapılabilmesi mümkün.  Anakart üzerinde yer alan eşsiz apple mimarisinin tamiri ve arıza tespiti uzman ekibimiz tarafından yapılarak en uygun maliyetiyle Macbook anakart tamir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Macbook sıvı temaslı anakart tamir önceliği

Herhangi bir sıvı temasına maruz kalmış olan Macbook pro, Macbook air, mac mini, mac pro veya imac ürünlerinde anakart yüzeyine ulaşan sıvının temizliği uzman ekiplerimiz tarafından öncelikli olarak servise alınır. Anakart üzerindeki batarya doğrudan dışarıdan sökülemediği için sıvı teması sonrası servisimize cihazınız hızlı bir şekilde getirilmelidir.

Macbook’a temas eden sıvının türüne göre özel solüsyonlar ve ısıl işlemler uygulanarak anakart yüzeyinde ve klavye bölgesinde oluşan sıvının tamamı temizlenir ve cihazınız test moduna alınarak hasarlı sistem üzerinden kontrol edilir. Macbook anakart sıvı teması işlemleri konusunda %90 oranında tamir istatistiği ile arızalı Macbook anakartlarının değişmesi yerine tamiriyle 5’te 1 oranında maliyeti azaltmak mümkün.

Ataşehir Macbook tamiri

Ataşehir’de Macbook tamiri konusunda hizmet vermekte olan Kaptan Bilgisayar, 1999 yılında İstanbul’da Ataşehir bölgesinde kuruldu. Macbook tamiri konusunda alanlarında uzman tekniker ve teknisyenlerden oluşan profesyonel kadromuz ile bireysel ve kurumsal işletmelere Macbook tamir hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Macbook servisi

Macbook servisi konusunda Ataşehir bölgesinde hizmet vermekte olan işletmemiz Ataşehir’in Kayışdağı bölgesinde merkez bir konumdadır. Ataşehir macbook servisi konusunda 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan işletmemiz macbook servisi konusunda Anakart tamiri, sıvı teması onarımı, ekran değişimi, parça değişimi, cihaz versiyon yükseltme ve donanımsal özelliklerin yükseltilmesi gibi işlemlerin tamamı servisimizde personellerimiz tarafından yapılabilmektedir.

Ataşehir Macbook program kurulumu

Windows işletim sistemleri cihazlara kurulan programların neredeyse tamamı Macbook a kurulabilmektedir.  Bilgisayarınızın daha hızlı çalışabilmesi için gerekli program, sistem yükseltmeleri ve güncellemelerinin yanı sıra cihaz sürüm yükseltme ve alt sürüme güncelleme işlemlerini yapmaktayız. Macbook hakkında Apple’ın internet sitesinden detaylı bilgi almak için : Apple Macbook

Tüm Mac OS sürümleri

Mojave High Sierra Sierra El Capitan
Yosemite Maverick Lion Lion Mountain
Snow Leopard Leopard Tiger Panther
Cheetah Jaguar Puma

Sıkça Sorulan Sorular

Kaptan Bilgisayar Elektronik olarak hiçbir bilgisayar markasına yetkili servis hizmeti vermemekteyiz. Özel servis olarak tüm bilgisayar modellerine hizmet vermekteyiz. İşletmenizde bilgisayarlarınızda yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili olarak ücretsiz arıza tespiti sonrasında arıza ve fiyat bilgisi verebiliriz.

Tabi ki; Teknik servisimizde yapılan arıza tespiti Ücretsiz olarak yapılmaktadır. Cihazınızın arızası tespit edildikten sonra arızayla ilgili teknik detaylı bilginin yanı sıra fiyat ve tamir süreci hakkında bilgi verilecektir. Bilgisayarınızı iade almak istediğiniz taktirde hiçbir ücret yansıtılmayacaktır.

Kurumsal bakım anlaşmaları firmalar ve bayilerimiz için Türkiye’nin her yerinden Ücretsiz kargo hizmeti vermekteyiz. Son kullanıcılarda ise 150TL ve üzeri işlemlerde Türkiye geneli Ücretsiz Kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek destek istediğiniz konuda size hızlıca yardımcı olabiliriz.

0(216) 364 48 58

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Bilgisayar işlerimiz konusunda yaklaşık bir buçuk yıldır sizinle çalışıyoruz gerek teknik personelleriniz gerekse satın alma birimizde bulunan çalışma arkadaşlarınızdan oldukça memnunuz. Birlikte nice yıllara..

Uran Holding
Verilen hizmet, Bilgisayar bakım anlaşması

Size veya İşletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?