Kaptan Bilgisayar Elektronik

Kaptan Bilgisayar Elektronik

Kaptan Bilgisayar Elektronik, temelleri 1999 yılında İstanbul Ataşehir’de atılmış olup 17 yıldır faaliyet vermektedir. Deneyimli teknik kadromuz ile kurulduğumuz günden bu yana İstanbul sınırlarını aşmış, Türkiye geneli bayilere ve son kullanıcılara teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Kaptan Bilgisayar çalışmalarını 2010’dan itibaren KOSGEB desteğinde çalışmalarını sürdürmektedir. ISO 9001 & 18001 standartlarında bir yapıya ve hizmet anlayışına sahip olmayı ilke edinmiş olan Kaptan bilgisayar, deneyimli ve uzman kadrosu, müşteri odaklı personeli ile güvenilir servis hizmeti sunmanın mutluluğu içerisindedir. 2013 yılından bu yana Türk Standartları Enstitüsü’nün belirlemiş olduğu TSE-HYB hizmet yeterlilik belgesine sahip olup, ESD tabanlı bir teknik servis olarak Notebook, cep telefonu ve tablet bilgisayarlar konusunda hizmet vermektedir.

Bilişim sektöründeki teknolojik gelişmelere paralel olarak, bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar gibi… Teknolojik ürünler hayatımızın vazgeçilmez unsurları olmuştur. Bu ürünlerin tamir ve bakımları, ileri teknoloji ile profesyonel çözümler sunabilen kurumsal firmalarda yapılmalıdır.

Kurumsal Bakım Anlaşması

İşletmenize özel kurumsal çözümler ile kurumsal bakım anlaşması paketlerimizden yararlanın

Yerinde Teknik Servis

Cihazlarınızın sorunlarını yerinde hızlı ve garantili olarak çözelim

Servis Garantisi

Daha önce düzenlenen arızanın biz kaynaklı açığa çıkması durumunda ücretsiz olarak onarımı yapılmaktadır.

Online Cihaz Durumu Sorgulama

İnternet sitemiz üzerinden cihazlarınızın online durumunu takip edebilir, fiyat onayı verebilirsiniz, cihazla ilgilenen teknik personel bilgilerini görebilir ve geçmiş cihaz işlemlerini bu ekrandan takip edebilirsiniz.

Sistem Kurulumları

Otel, okul, yurt ve iş yeri kurulumları gibi toplu sistemler için özel ekibimizle hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Ücretsiz Kargo

Türkiye geneli Aras kargo ile kargolarınızı Ücretsiz gönderebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizi aşşağıda bulunan iletişim numaralarından arayabilirsiniz veya numaranızı bize bırakın biz sizi istediğiniz konuda arayalım
0(216) 364 48 58

0(532) 159 62 57

 

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

İşletmenize veya size nasıl yardımcı olabiliriz?