Bilgisayar Servisi

Kurumsal Bilgisayar Servisi

bilgisayar servisi kurumsal

Bilgisayarlarınız hakkında size nasıl yardımcı olabiliriz?

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasının yanı sıra Kocaeli bölgesine kadar uzanan servis ağımızla kurumsal firmalara ve son kullanıcılara iş yerimizde ve  yerinde servis hizmeti sağlıyoruz.

Bilişim sektöründe 1999 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamız TSE-HYB standartlarının tamamına uygun, ISO 9001 ve 18001 hizmet yeterlilik belgelerine sahip, alanlarında uzman tekniker ve teknisyenlere sahiptir. Servisimiz ESD tabanlı olup TSE tarafıdan her yıl düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Hemen arayıp ücretsiz teknik destek alın 0(216) 364 48 58

Holding, şirket, otel, plaza, restaurant, çağrı merkezi gibi küçük, orta ve büyük işletmelere hizmet yerlerinde  vermekteyiz.

İşletmenize özel kurumsal bakım anlaşması fırsatlarımız için lütfen Kurumsal bakım anlaşması sayfamızı ziyaret ediniz

Ücretsiz Arıza Tespiti
Servis Garantisi
Uzaktan Bağlantı
Hızlı Servis Desteği
Bakım Anlaşması
Yerinde Servis

Sıkça Sorulan Sorular

Kaptan Bilgisayar Elektronik olarak hiçbir bilgisayar markasına yetkili servis hizmeti vermemekteyiz. Özel servis olarak tüm bilgisayar modellerine hizmet vermekteyiz. İşletmenizde bilgisayarlarınızda yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili olarak ücretsiz arıza tespiti sonrasında arıza ve fiyat bilgisi verebiliriz.

Tabi ki; Teknik servisimizde yapılan arıza tespiti Ücretsiz olarak yapılmaktadır. Cihazınızın arızası tespit edildikten sonra arızayla ilgili teknik detaylı bilginin yanı sıra fiyat ve tamir süreci hakkında bilgi verilecektir. Bilgisayarınızı iade almak istediğiniz taktirde hiçbir ücret yansıtılmayacaktır.

Kurumsal bakım anlaşmaları firmalar ve bayilerimiz için Türkiye’nin her yerinden Ücretsiz kargo hizmeti vermekteyiz. Son kullanıcılarda ise 150TL ve üzeri işlemlerde Türkiye geneli Ücretsiz Kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Bilgisayar işlerimiz konusunda yaklaşık bir buçuk yıldır sizinle çalışıyoruz gerek teknik personelleriniz gerekse satın alma birimizde bulunan çalışma arkadaşlarınızdan oldukça memnunuz. Birlikte nice yıllara..

Uran Holding
Verilen hizmet, Bilgisayar bakım anlaşması

Size veya İşletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?