Ataşehir Bilgisayar Servisi

bilgisayar servisi kurumsal

Ataşehir bilgisayar servisi konusunda size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilgisayarınızda yaşadığınız sorunlarla ilgili hızlı bir desteğe mi ihtiyacınız var? Ataşehir’de bulunan geniş teknik destek ekibimizle bulunduğunuz yere 1 saat içerisinde servis hizmeti sağlıyoruz.

Ücretsiz telefon desteği ve uzak bağlantı hizmetimizden yararlanın. Sorunlarınız çözülmezse ekiplerimiz Ataşehir Bilgisayar Servisi konusunda dilediğiniz adrese bir saat içerisinde ulaşsınlar.

Bilgisayarlarınız yavaşladı, ortak ağdaki klasörleri görmüyor veya eskisine göre daha yavaş mı çalışıyor? Birçok arızaya uzaktan bağlantıyla ücretsiz teknik destek hizmeti sağlıyoruz. Hemde anında!

Türkiye Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından her yıl düzenli olarak teknik denetlemelerden geçen işletmemiz son yedi yıldır Hizmet Yeterlilik Belgesini yenilemeye hak kazanmaktadır. ISO 9001 ve 18001 standartlarına uygun, alanlarında uzman ve tecrübeli teknik ekibimiz ile yaşayacağınız tüm sorunları en kısa sürede çözelim.

Ataşehir’de bilgisayar servis hizmeti için hemen arayıp destek alın 0(216) 364 48 58

Bireysel kullanıcılar ve kurumsal işletmeler için Ataşehir bölgesinde hizmet vermekte olan Kaptan Bilgisayar Elektronik, bölgesinde aktif ve Garantili Servis hizmeti vermek için 1999 yılında Ataşehir’de kuruldu. Bilgisayar servis hizmeti konusunda bir saatte Ataşehir’de dilediğiniz konumda olalım. Garantili, hızlı ve ekonomik servis hizmeti.

Holding, şirket, otel, plaza, restaurant, çağrı merkezi gibi küçük, orta ve büyük işletmelere hizmet yerlerinde  vermekteyiz.

İşletmenize özel kurumsal bakım anlaşması fırsatlarımız için lütfen Kurumsal bakım anlaşması sayfamızı ziyaret ediniz

Ataşehir Bilgisayar Servisi Fiyat Bilgileri

Verilecek Hizmet Servis Fiyatı Tahmini İşlem Süresi
Modem Kurulumu, Port Açma, Ortak Ağ ve Yazıcı Paylaşım ayarları gibi hizmetler 1000TL 30Dk -1,5 Saat
Nas Kurulumu, Server Backup otomasyonu, Mail Sunucu oluşturma ve kurulumları  1500TL ve Üzeri 1 Saat -3 Saat
Şirket Cihazlarının iç bakımları ve yazılımsal kontrolleri (Cihaz sayısına göre Fiyat Farklılık Göstermektedir.Birim adet fiyatıdır) 250TL ve Üzeri 1 Saat – 5 Saat
Cihazların Domain grubuna eklenesi, izin, yetki ve yönetimleri(Cihaz sayısına göre Fiyat Farklılık Göstermektedir.) 750TL ve Üzeri 30DK – 5 Saat
Lisanslı Microsoft Office, Adobe; Photoshop, Illustrator, Corel Vb. Programların kurulumları Uzak Bağlantı ile Ücretsiz – Yerinde Kurulum 500TL 20 – 1,5 Saat
Sistem odası düzenleme hizmeti ( Talep Edilen yapı durumuna göre fiyat farklıkları görülebilmektedir) 1000TL ve Üzeri Belirsiz
Ücretsiz Arıza Tespiti
Servis Garantisi
Uzaktan Bağlantı
Hızlı Servis Desteği
Bakım Anlaşması
Yerinde Servis

Ataşehir Bilgisayar Servis Hizmeti

Ataşehir bilgisayar servisi konusunda yerinde ve teknik servisimizde hizmetinin yanı sıra uzak bağlantı hizmetiyle Dünya genelindeki tüm şube, temsilciliklerinize uzak bağlantı üzerinden birçok hizmeti verebilmekteyiz. Ataşehir bilgisayar servis hizmetiyle ilgili daha detaylı bilgi alabilmeniz için hemen arayın 0(216) 364 4858

Yukarıda mevcut olan Ataşehir Bölgesinde yer alan işletmeler için belirtilen fiyat listesidir. Diğer bölgeler için fiyat farklılıkları oluşabilmektedir. Yukarıdaki Ataşehir bilgisayar servisi hizmetleri Batı Ataşehir, Doğu Ataşehir ve Ataşehir Merkez Bölgelerinin yanı sıra Ataşehir’e bağlı tüm mahalleleri kapsamaktadır.

Ataşehir bilgisayar servisine mi ihtiyacınız var? Hemen arayın 0(216) 364 4858

Ataşehir Sunucu Servis Hizmeti

Ataşehir bölgesinde sunucu servis, tamir ve yazılımsal yönetim destekleri konusunda bizlerden profesyonel hizmet alabilirsiniz. HP, Dell, Lenovo sunucu markalarının birçok ürünü stoklu olarak elimizde bulunmakta olup sunucularınız kaynaklı olası kesinti durumlarında yedek sunucu destek hizmetleriyle hizmetlerinizin aksamaması için anında destek hizmeti sağlayabilmekteyiz.

Ataşehir sunucu servisi hizmetimiz içerisinde başlıca destek verdiğimiz alt maddeler şu şekildedir;

  • Sunucu Windows Server/Linux kurulumu
  • Sunucu Raid Yapılandırmaları
  • Sunucu Domain Yapısı kurulum ve Yönetimi
  • Sunucu Exchange Mail yapılandırması ve yönetimi
  • Sunucu HyperV, Veam, Storage kurulum ve kurgusu
  • SQL Server Kurulumu ve Yedekleme Entegrasyonları
  • BIOS, RAID, ILO gibi sunucu ana kök yazılımlarının güncellenmesi

Sunucuların kesintisiz çalışabilmesi ve veri güvenliği anlamında KVKK yönetmeliklerin uygun yedekleme, veri saklama ve bu verilerin yönetilmesiyle alakalı tüm hizmetler konusunda alanlarında uzman servis ekibimizden uzaktan ve fiziksel destek alabilirsiniz.

Sunucu yedek parça satışı, sunucu iç bakım servisi, DHCP sunucu kurulumu, Storage kurulumu, SQL server kurulum ve yedekleme yönetimi, NAS kurulum ve yönetimi, domain yapısında mevcut cihazların kurgulanması ve yönetimi, Çok şubeli yapılar için merkezden tüm cihazların yönetimi, VPN, MPLS VPN, VPN Tunnel, Metro ethernet sistemlerinin Firewall entegrasyonu ve Firewall destek hizmetlerini Ataşehir bölgesinde bizlerden talep edebilirsiniz.

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Bilgisayar işlerimiz konusunda yaklaşık bir buçuk yıldır sizinle çalışıyoruz gerek teknik personelleriniz gerekse satın alma birimizde bulunan çalışma arkadaşlarınızdan oldukça memnunuz. Birlikte nice yıllara..

Uran Holding
Verilen hizmet, Bilgisayar bakım anlaşması

Sıkça Sorulan Sorular

Kaptan Bilgisayar Elektronik olarak hiçbir bilgisayar markasına yetkili servis hizmeti vermemekteyiz. Özel servis olarak tüm bilgisayar modellerine hizmet vermekteyiz. İşletmenizde bilgisayarlarınızda yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili olarak ücretsiz arıza tespiti sonrasında arıza ve fiyat bilgisi verebiliriz.

Hayır, teknik servisimizde yapılan arıza tespiti Ücretsiz olarak yapılmaktadır. Cihazınızın arızası tespit edildikten sonra arızayla ilgili teknik detaylı bilginin yanı sıra fiyat ve tamir süreci hakkında bilgi verilecektir. Bilgisayarınızı iade almak istediğiniz taktirde hiçbir ücret yansıtılmayacaktır. Yerinde servis hizmetlerinde ise servis hizmet bedeli alınmaktadır.

Kurumsal bakım anlaşmaları firmalar ve bayilerimiz için Türkiye’nin her yerinden Ücretsiz kargo hizmeti vermekteyiz. Son kullanıcılarda ise 500₺ ve üzeri işlemlerde Türkiye geneli Ücretsiz Kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Size veya İşletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?