Tablet Tamiri

Kurumsal Tablet Tamiri

tablet servisi

Kurumsal Tablet Servisi

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için Türkiye geneli kurumsal tablet servis hizmeti veriyoruz. İşletmenize özel tablet bilgisayarlarınızın tamiriyle ilgili olarak hizmet vermekteyiz.

Bilişim sektöründe 1999 yılından bu yana hizmet vermekte olan firmamız TSE-HYB standartlarının tamamına uygun, ISO 9001 ve 18001 hizmet yeterlilik belgelerine sahip, tablet bilgisayar alanında uzman tekniker ve teknisyenlere sahiptir. Servisimiz ESD tabanlı olup TSE tarafından her yıl düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Hemen arayıp ücretsiz teknik destek alın 0(216) 364 48 58

İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun teknik servis fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kurumsal bakım anlaşması veya bayilik avantajlarından dilediğinizi seçerek firmanıza özel yapılandırabilirsiniz.

 

Ücretsiz Arıza Tespiti
Onarım Garantisi
Ücretsiz Kargo
Hızlı Onarım
Bakım Anlaşması
Garantili Onarım

Sıkça Sorulan Sorular

Kaptan Bilgisayar olarak hiçbir tablet markasına yetkili servis hizmeti vermemekteyiz. Özel servis olarak tüm tablet marka ve modellerine hizmet sağlıyoruz. Tablet bilgisayarınızda yaşamış olduğunuz sorunla ilgili olarak ücretsiz arıza tespiti sonrasında arıza ve fiyat bilgisi verebiliriz.

Tabi ki hayır. Teknik servisimizde yapılan arıza tespiti Ücretsiz olarak yapılmaktadır. Cihazınızın arızası tespit edildikten sonra arızayla ilgili teknik detaylı bilginin yanı sıra fiyat ve tamir süreci hakkında bilgi verilecektir. Cep telefonunuzu iade almak istediğiniz taktirde hiçbir ücret yansıtılmayacaktır.

Kurumsal bakım anlaşmaları firmalar ve bayilerimiz için Türkiye’nin her yerinden Ücretsiz kargo hizmeti vermekteyiz. Son kullanıcılarda ise 150TL ve üzeri işlemlerde Türkiye geneli Ücretsiz Kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tablet bilgisayarınız firmamıza teslim olduğunda ilk olarak teknik ekibimize bildirdiğiniz arıza doğrultusunda ön testleri yapılır ve ardından arıza tespiti yapılmak üzere teknik ekiplerimiz konuyla ilgili incelemelere başlarlar. En kısa sürede arıza tespit işlemi tamamlanır ve cihazla ilgili arıza bilgisi ve fiyat bildirimi tarafınıza yapılır. Bu süreç cihazınızın arızasına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Ortalama olarak arıza detaylarında süreç bilgisi verecek olursak;

Ekran ve Dokunmatik değişimi süresi( 15 – 30 dakika )

Şarj soketi değişimi süresi ( 30 dakika – 1 saat )

Batarya Değişim Süresi ( 15 dakika – 45 dakika )

Yazılım Yükleme Süresi ( 30 Dakika – 3 Saat )

Arka Kapak Değişimi süresi ( 30 Dakika – 2 Saat )

Görüntü Gelmeme Sorunu tamir süresi( 1 Gün – 2 Gün )

Isınma Sorunu Tamir Süresi ( 3 Saat – 2 Gün )

Şebeke sorunu ( 1 Gün – 3 Gün ) *Şebeke belirli alanlarda veya sürelerde zayıflayıp kaybolabildiği için aktif test sürecinden dolayı süre bu şekildedir.

Sıvı Teması Onarım Süresi ( 1 Gün – 5 Gün) *Sıvı Anakart yüzeyinde ve kasa içerisinde yayıldığından dolayı tespit süreci normal şartlardan uzundur. Onarım sürecinde de birden fazla arıza oluşabildiği için tespiti, onarımı ve onarım sonrası testlerinden dolayı süreç ortalama olarak bu şekildedir.

Yukarıda bulunan bazı tablet tamir sorunlarıyla ilgili onarım süreleridir. Bu süreç ortalama olarak belirtilmiştir. Kronik arızaları bulunan cihazlarda onarım süreleri daha kısa sürmektedir.

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Bilgisayar işlerimiz konusunda yaklaşık bir buçuk yıldır sizinle çalışıyoruz gerek teknik personelleriniz gerekse satın alma birimizde bulunan çalışma arkadaşlarınızdan oldukça memnunuz. Birlikte nice yıllara..

Uran Holding
Verilen hizmet, Bilgisayar bakım anlaşması

Size veya İşletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?