Macbook Anakart Tamiri

Macbook Anakart Tamiri

Arızalı macbook’unuzun anakart tamiri konusunda size nasıl yardımcı olabiliriz? Macbook ürünlerindeki en önemli arıza şüphesiz ki anakart arızalarıdır. Sıvı teması, yanlış adaptör kullanımı, düşme veya kronik anakart arızalarının tamirleri konusunda ticari işletmeler ve bireysel kullanıcılara hizmet vermekteyiz.

Macbook’lar mükemmel bir anakart mimarisine sahiptir ve anakart tamirleri de bilinçli apple teknikerleri tarafından yapılmalıdır.  Apple yetkili servisleri garanti süresi dolmuş veya kullanıcı hatası olan Macbook ürünlerinin tamirleri konusunda oldukça fahiş fiyatlar talep etmekte ve bu talep edilen fiyatlar Macbook bilgisayarınızın sıfır ücretlerine oldukça yakın olmakta ve gereksiz bir parça değişimi hizmeti olduğunu düşünmekteyiz.

Apple yetkili servislerinin parça değişimi dışında herhangi bir tamir yetkileri bulunmamaktadır. Bu nedenle verecekleri fiyatlar arızalı parçaların değişim fiyatıdır. Anakartınızı çok daha ekonomik bir şekilde tamir ettirerek en az 5 kat daha ekonomik bir şekilde tamir ettirebilirsiniz!

Macbook anakartınızı değiştirmek yerine tamir edelim!

Macbook’unuzun anakartını değiştirmeden daha ekonomik bir şekilde tamir ettirmek mümkün. Apple yetkili servisleri anakart sıvı teması, anakart darbe görmesi veya anakartın diğer sebeplerden yanması veya hasar görmesi durumlarında çok fahiş fiyatlar talep etmekte ve bu fiyatlar cihazınızın neredeyse sıfır fiyatına tekabül etmektedir. Ücretsiz arıza tespiti ve veri kurtarma hizmeti gibi tüm seçeneklere kolayca erişebilirsiniz.

  • Bilgisayar çalışırken çok ısındı ve kapandı
  • Macbook’umu açmaya çalıştığımda açılmadı
  • Su/kola/çay döküldükten sonra bilgisayarım kapandı ve açılmadı
  • Şarj aletinden koku geldi ve bilgisayarım kapandı
  • Macbook’um yere düştükten sonra kapandı ve açılmadı
  • Wifi durduk yere hiç çekmemeye başladı
  • Şarj aletini taktığımda bilgisayarım şarj almıyor
  • Klavye tuşları basmamaya başladı
  • Trackpad aşırı ısınıyor
  • Fanlar çalışmıyor veya yüksek sesle çalışıyor

Macbook Anakart tamiri ve diğer arızalara verilen başlıca hizmetler

Anakart tamiri Anakart sıvı temizliği Anakart parça değişim hizmetleri Ekran değişimi Klavye değişimi Adaptör kablo onarımı ve değişimi Ram, İşlemci ve Disk değişimi
Kasa değişimi Wifi arızası onarımı İç bakımı ve temizliği Program kurulumları Mac + Windows kurulumu

Sizde bu makalemizi okuduğunuza göre yukarıdaki arızalardan bir tanesi muhtemel sizin şikâyetiniz. Macbook anakart tamiri konusunda 2010 yılından bu yana bireysel ve kurumsal işletmelere hizmet vermekte olan işletmemiz 15 kişilik bir teknik kadro ile Apple Macbook ürünlerine anakart tamir hizmeti vermektedir.

Teknik servisimizde Ücretsiz Arıza Tespiti Hizmetimizden yararlanabilir ve Macbook modeli fark etmeksizin 2010 yılı ve üzeri üretimi Macbook pro, Macbook air veya Macbook ürünlerinizin anakart tamirlerini hızlı, ekonomik ve garantili bir şekilde yaptırabilirsiniz..

 

Macbook Pro Anakart tamiri

Apple’ın macbook serisindeki en yüksek özelliklere sahip makineleri Macbook’un pro serileridir. Macbook pro kullanıcılarının yaşadığı tüm anakart arızalarına hızlı, ekonomik ve tamir sonrası garanti hizmeti vermekteyiz. Macbook pro cihazınızın anakart tamirindeki en önemli nokta en son cihazın verdiği hatadır. Bu arıza hikayesi macbook anakartında oluşan hasarı belirlemekte oldukça yol gösterici bir durumdur.

Örnek olarak macbook pro cihazınızı şarja taktığınızda cihazınız kapandı ve sonrasında açılmadıysa bu arızanın noktasal olarak şarj entegresi ve voltaj giriş bağlantı noktalarından kaynaklı olduğunu gösterir ve arıza tespiti süresini kısaltarak cihazınızın daha hızlı bir şekilde tamir edilmesine olanak sağlar. Sıvı teması sonrası bilgisayarınızın kullanılmaması gereklidir ve bataryanın en kısa süre içerisinde cihaz içi açılarak sökülmesi gereklidir.

Macbook pro anakart tamiri konusunda Türkiye standartları enstitüsü TSE-HYB tarafında son 7 yıldır denetlenerek Hizmet Yeterlilik belgesini aralıksız yenilemeye hak kazanmaktadır. Macbook pro serilerinde anakart tamiri konusunda uzman teknik ekibimizle hemen iletişime geçerek bilgisayarınızla ilgili detaylı teknik bilgi alın 0(216) 364 4858

Macbook Air Anakart tamiri

Apple’ın en gözde, hafif ve şık bilgisayarı olan macbook air ürünleri hem iş için hemde dizi/film gibi günlük aktiviteleriniz için en kullanışlı ürünlerdir. Şarj sürelerinin kullanıma bağlı 5 saat gibi bir süre gidebiliyor olması ve buna bağlı çizim dahil birçok günlük işinizi performanslı bir şekilde yapabilmektedir. Günlük kullanımı bu kadar yaygın olan macbook air ürünlerinde yaşanan birçok anakart arızasına hızlı, garantili ve ekonomik macbook air anakart tamir hizmeti vermekteyiz.

MacBook Air anakartları mimari olarak MacBook Pro anakartlarına benzer olup yalnızca belirli başlı birkaç noktada farklılık göstermektedir. Macbook air anakartlarında darbe, sıvı teması, yüksek voltaj gibi hasarlar sonrasında anakart arızaları oluşabileceği gibi kronik veya voltaj düzensizliğine bağlı yan sanayi ürünlerinin kullanımı da anakartın arızalanmasına sebep olabilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaptan Bilgisayar Elektronik olarak hiçbir bilgisayar markasına yetkili servis hizmeti vermemekteyiz. Özel servis olarak tüm bilgisayar modellerine hizmet vermekteyiz. İşletmenizde bilgisayarlarınızda yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili olarak ücretsiz arıza tespiti sonrasında arıza ve fiyat bilgisi verebiliriz.

Tabi ki; Teknik servisimizde yapılan arıza tespiti Ücretsiz olarak yapılmaktadır. Cihazınızın arızası tespit edildikten sonra arızayla ilgili teknik detaylı bilginin yanı sıra fiyat ve tamir süreci hakkında bilgi verilecektir. Bilgisayarınızı iade almak istediğiniz taktirde hiçbir ücret yansıtılmayacaktır.

Kurumsal bakım anlaşmaları firmalar ve bayilerimiz için Türkiye’nin her yerinden Ücretsiz kargo hizmeti vermekteyiz. Son kullanıcılarda ise 150TL ve üzeri işlemlerde Türkiye geneli Ücretsiz Kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Bilgisayar işlerimiz konusunda yaklaşık bir buçuk yıldır sizinle çalışıyoruz gerek teknik personelleriniz gerekse satın alma birimizde bulunan çalışma arkadaşlarınızdan oldukça memnunuz. Birlikte nice yıllara..

Uran Holding
Verilen hizmet, Bilgisayar bakım anlaşması

Size veya İşletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?