Batı Ataşehir Bilgisayar Servisi

bilgisayar servisi kurumsal

Ataşehir bilgisayar servisi konusunda size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bilgisayarlarınızla alakalı bir sorununuz mu var? Ataşehir bölgesinde 15’e yakın personel kadromuz ile size hızlı, garantili ve ekonomik bilgisayar servis hizmeti verelim.

Firmanızdaki internette yavaşlama sorunları, server üzerinden çalıştırdığınız CRM uygulamamalarının yavaşlığı, network sisteminin düzenlenmesi, Port açma, Maillerin kesintisiz ve daha stabil çalışması, Bilgisayarlardaki yavaşlamaların, sistem hatalarının işleriniz aksamadan giderilmesiyle ilgili ihtiyaçlarınızda bir saatte kapınızda olalım.

Batı Ataşehir bilgisayar servisi hizmetimizden garantili olarak yararlanın. İşletmenizde belirttiğiniz sorun/sorunların çözümlerini ücretsiz uzaktan destek hizmetiyle çözebilir veya adresinizde sorunlara çözüm sağlayabiliriz.  Ataşehir bilgisayar servisi konusunda bireysel ve kurumsal işletmelere servis hizmeti vermekte olan firmamız 15 kişilik personel kadrosuyla dilerseniz adresinizden veya uzaktan bağlantıyla 09:00 – 21:00 arasında hizmet alabilirsiniz. Mesai saati göz etmeksizin Alışveriş merkezleri ve oteller gibi belirli saatlerde çalışma izni olan kuruluşlara servis hizmeti sunmaktayız.

Batı Ataşehir bilgisayar servis hizmeti

İşletmemiz Türkiye Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından her yıl düzenli denetlenerek Hizmet Yeterlilik Belgesini son 7 yıldır aralıksız yenileyerek müşterilerine Türkiye Standartları’nın üzerinde hizmet vermektedir.

İş yeri alt yapı kurulumları, Otel ve Plaza kapalı devre network ve güvenlik sistemlerinin kurulumları konusunda hizmet vermekteyiz. Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Uluslar Arası markaların standartlarına uygun alt yapı sistem ve projelendirme hizmetini Türkiye genelinde Şube/şubelere sunmaktayız.

Batı Ataşehir bilgisayar teknik servisi

Batı Ataşehir bölgesinde bilgisayar satışı ve satış sonrası teknik servisini bir saate adresinize gelerek yapıyoruz. Birçok teknik arızanın yerinizde giderilmesi mümkün olup cihazlara bağlı olarak onarım süreleri ve onarımın iş yerinizde yapılabilme durumu değişiklik gösterebilmektedir.

Ataşehir Bilgisayar Servisi Fiyat Bilgileri

Verilecek Hizmet Servis Fiyatı Tahmini İşlem Süresi
Modem Kurulumu, Port Açma, Ortak Ağ ve Yazıcı Paylaşım ayarları gibi hizmetler 100TL 30Dk -1,5 Saat
Nas Kurulumu, Server Backup otomasyonu, Mail Sunucu oluşturma ve kurulumları  200TL ve Üzeri 1 Saat -3 Saat
Şirket Cihazlarının iç bakımları ve yazılımsal kontrolleri (Cihaz sayısına göre Fiyat Farklılık Göstermektedir.) 100TL ve Üzeri 1 Saat – 5 Saat
Cihazların Domain grubuna eklenesi, izin, yetki ve yönetimleri(Cihaz sayısına göre Fiyat Farklılık Göstermektedir.) 200TL ve Üzeri 30DK – 5 Saat
Lisanslı Microsoft Office, Adobe; Photoshop, Illustrator, Corel Vb. Programların kurulumları Uzak Bağlantı ile Ücretsiz – Yerinde Kurulum 100TL 20 – 1,5 Saat
Sistem odası düzenleme hizmeti ( Dağınıklık durumuna göre fiyat farklıkları görülebilmektedir) 200TL ve Üzeri Belirsiz

Batı Ataşehir alt yapı kurulum ve servis hizmeti

1999 yılından bu yana Ataşehir bölgesinde hizmet vermekte olan işletmemiz onlarca sektöre aktif 100’ün üzerinde referansıyla Ticari kuruluşların yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir. Şirket ofisinizin network, güvenlik sistemleri, sunucu barınma ve sistem odalarının düzenlenmesi ve şirket içi ve şubeler arası haberleşme sistemlerinin tamamının kurulumu konusunda hizmet vermekteyiz.

Türkiye’nin birçok noktasında referansı olan işletmemiz Franchising yapılı işletmelerin kurulumlarını Türkiye genelinde sağlamakta olup şubelerinizin; Network alt yapısı, bilgisayar sistemlerinin kurulumu ve şubeler arası haberleşmesi, Güvenlik kamera, kartı gemiş, plaka okuma ve turnike sistemlerini kurarak personel takibini tek bir merkezden yapmanıza kolaylık sağlıyor. Batı Ataşehir bölgesinde alt yapı servis hizmeti almak için hemen arayın

Ücretsiz Arıza Tespiti
Servis Garantisi
Uzaktan Bağlantı
Hızlı Servis Desteği
Bakım Anlaşması
Yerinde Servis

Batı ataşehir’de bilgisayar servisine mi ihtiyacınız var? 1999 yılında Ataşehir bölgesinde kurulmuş işletmemizden başta Ataşehir olmak üzere Anadolu yakasındaki tüm ilçelere 15 kişilik teknik kadromuz ile anında destek hizmeti sağlıyoruz.

İnternet alt yapı sorunları, modem kurulumu, firewall ayarları ve server üzerinde oluşmuş arızalarda anında destek hizmeti sunan işletmemiz internetsiz kaldığınız süreç boyunca sizlere 4G destekli Profesyonel Gigabit modemler üzerinden Batı ataşehir’deki alt yapınızı internet sorunu Türk Telekom tarafından çözülene kadar kiralanabilmektedir.

15 Kişilik profesyonel servis ekibimizle İstanbul genelinde yüzün üzerinde aktif çalışmakta olduğumuz firma referansı verebilmemiz mümkün. Batı ataşehir bölgesinde Server alt yapı, projelendirme, şubeler arası haberleşme ve internet güvenlik hizmeti gibi birçok yazılımsal ve donanımsal ürünlerin kurulumları konusunda batı ataşehir’de bilgisayar servis hizmeti sağlamaktadır.

 

 

Türkiye Standartları Enstitüsü tarafından her yıl denetlenmekte olan işletmemiz son 7 yıldır aralıksız olarak Hizmet Yeterlilik Belgesini yenilemektedir.

Batı ataşehir’de yeni kuracağınız bir işletmeniz varsa; Network, telefon, güvenlik kameraları, alarm ve ip telefon alt yapılarını sizler için detaylı projelendirebilir ve alt yapı tesisatını istediğiniz standartlara göre düzenleyebiliriz.

Sıfırdan kurulacak bir alt yapının en önemli kısmı sistemin en uzun vadeli ve ihtiyacı karşılamaya yetecek ölçüde kurgulanması ve olabilecek en ekonomik alt yapı modeline göre oluşturulmasıdır. Batı ataşehir bilgisayar servisi konusunda alacağınız alt yapı ve projelendirme hizmetleri garantili olarak sunulmaktadır.

Server odası kurulumları, Şubeler arası VPN haberleşme sistemleri, tek bir depolama merkezi üzerinden tüm şubelerde yetkilere göre klasör erişimleri ve personel takibi hizmetlerinin yanı sıra Server üzerinden oluşturulacak domain yapısına cihazların etkilenerek personel yetkilerinin istediğiniz uygulama ve programlarla kısıtlanabilmesi gibi birçok hizmeti sizlere sunabilmekteyiz.

Katlar arasındaki internet haberleşme sistemleri, Access point üzerinden maksimum sinyal gücüyle internet paylaşımları ve kamera sistemi alt yapısının yanı sıra kartı geçiş sistemleri, turnike, yetkiye bağlı kapı kontrol sistemleriyle personellerinizin anlık durumlarını, mesai saatlerini ve şirket içinde ziyaret ettiği tüm noktaların kontrollerini kolayca sağlayabilirsiniz.

Başta ataşehir bölgesi olmak üzere İstanbul’da birçok noktada network alt yapısı ve güvenlik sistemlerinin kurulumları konusunda hizmet vermekte olan işletmemiz 1999 yılında Ataşehir bölgesinde kurulmuş olup 15 kişilik teknik ekibiyle dilerseniz uzaktan veya en kısa sürede kapınıza gelerek sizlere batı ataşehir bilgisayar servisi konusunda destek sağlamaktadır.

 

Ataşehir Bilgisayar Servis Hizmeti

Yukarıda mevcut olan Ataşehir Bölgesinde yer alan işletmeler için belirtilen fiyat listesidir. Diğer bölgeler için fiyat farklılıkları oluşabilmektedir. Yukarıdaki Ataşehir bilgisayar servisi hizmetleri Batı Ataşehir, Doğu Ataşehir ve Ataşehir Merkez Bölgelerinin yanı sıra Ataşehir’e bağlı tüm mahalleleri kapsamaktadır.

Ataşehir bilgisayar servisine mi ihtiyacınız var? Hemen arayın 0(216) 364 4858

Sıkça Sorulan Sorular

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Bilgisayar işlerimiz konusunda yaklaşık bir buçuk yıldır sizinle çalışıyoruz gerek teknik personelleriniz gerekse satın alma birimizde bulunan çalışma arkadaşlarınızdan oldukça memnunuz. Birlikte nice yıllara..

Uran Holding
Verilen hizmet, Bilgisayar bakım anlaşması

Size veya İşletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?