Ataşehir Bilgisayar

Ataşehir'de bilgisayar tamir servisi konusunda size nasıl yardımcı olabiliriz?

Ataşehir bilgisayar servisi için hemen arayın 0(216) 364 4858

Kaptan bilgisayar elektronik, 1999 yılında Ataşehir bölgesinde kuruldu. Bireysel işletmelere ve son kullanıcılara hizmet vermeye başlayarak Anadolu yakasının ilk internet kafesini İstanbul’a kazandırdı.
Kuruluş tarihi itibariyle bölgesinde etkin bir rol alan işletmemiz; 2002 yılı itibariyle bireysel işletmelerin yanı sıra kurumsal işletmeler için Bilgisayar servis hizmeti vermeye Ataşehir’de başladı.
Bir aile şirketi olarak kurulan Kaptan Bilgisayar Elektronik; kurulduğu yıl itibariyle 3 şu anda ise 20 personeli bünyesinde istihdam etmektedir. Bireysel ve Kurumsal işletmelerin; Network, server, Firewall, Yedekleme Üniteleri, Sistem planlamaları ve ürün satın alma noktalarında hizmet vererek hizmet ağını gün geçtikçe büyütmeyi hedeflemektedir.

Yeni kurulan işletmeler için A’dan Z’ye Proje teslimi konusunda Ataşehir bölgesinde hizmet veren işletmemiz; Bina içerisinde Network sistemleri için kat planlaması, Sistem odası kurulumu ve Server üzerinde çalışacak programlara bağlı alt yapı düzenlemesi, Yedekleme üniteleri ve ağ güvenliğinin yanı sıra Kamera, Turnike ve Kartlı geçiş sistemleri konusunda işletmelere sıfırdan kurulum hizmeti sağlamaktadır.

Ataşehir bölgesinde bilgisayar servisi konusunda 55+ işletmeye hizmet veren firmamız; müşterilerin sorunlarını hızlı ve kalıcı çözümlere kavuşturmak adına Garantili servis hizmeti kampanyasını sürdürmektedir. Ücretsiz uzak bağlantı hizmetimizle; müşterilerin sorunlarına uzaktan bağlantı ile hızlıca çözüm sağlıyor ve uzak bağlantı hizmetleri için her hangi bir bedel taraflarına yansıtmıyoruz. Detaylı bilgi için Ataşehir bilgisayar servisi sayfamızı ziyaret edin.

Ataşehir bölgesindeki işletmeler için; Bakım anlaşması veya Talep durumunda hizmet şeklinde iki farklı yöntem ile çalışabilmekteyiz. İşletmeniz içerisindeki bilgisayar sayınız, Sistem odasında yer alan ekipmanlar, Şube ve personel sayınız baz alınarak Aylık/6Aylık veya Yıllık bakım anlaşmaları imzalayabilmekteyiz.

Ücretsiz Arıza Tespiti
Servis Garantisi
Uzaktan Bağlantı
Hızlı Servis Desteği
Bakım Anlaşması
Yerinde Servis

Sorunlarımıza hızlı yanıt veren, yaptıkları işin arkasında duran kaliteli bir işletme. Fiyatları da diğer firmalara göre oldukça uygunlar .

Horoz Lojistik
Verilen Hizmet, Sms, Cep Telefonu bakım anlaşması

Bilgisayar işlerimiz konusunda yaklaşık bir buçuk yıldır sizinle çalışıyoruz gerek teknik personelleriniz gerekse satın alma birimizde bulunan çalışma arkadaşlarınızdan oldukça memnunuz. Birlikte nice yıllara..

Uran Holding
Verilen hizmet, Bilgisayar bakım anlaşması

Size veya İşletmenize nasıl yardımcı olabiliriz?