Ataşehir ikinci el bilgisayar alan yerler

Ataşehir bölgesinde 1999 yılından bu yana bilgisayar sistemleri satışı ve teknik servisi konusunda 25+ yıllık tecrübe ve birikimle hizmet vermekteyiz. ikinci el bilgisayar alım satımı yaparak toptan ve bireysel kullanıcıların kullanılmış/ikinci el ürünlerini satın almaktayız.

İkinci el bilgisayar alımı konusunda alım yaptığımız ürünler;

ikinci el notebook alımı
ikinci el masaüstü bilgisayar alımı
ikinci el monitör alımı
ikinci el tonerli yazıcı alımı
ikinci el televizyon/video Wall sistemleri alımı
ikinci el sunucu ve Workstation alımı

Ürünlerinin alımlarını aynı gün nakit iş yerinizden veya mağazamızda satın almaktayız.

Kurumsal işletmeler için ürün yenileme, toplu alım ve alınan ürünlerin üst modelleriyle değişimlerle ilgili fiyat teklifleri sunarak açık veya kapalı türde yapılan alım ihalelerine katılarak firmaların ürün yenileme ve hurda dönüşümlerini Kaptan Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. olarak 1999 yılından bu yana sürdürmekteyiz.


Satmak istediğiniz ikinci el cihazınız ile ilgili hemen teklif alın! 0(532) 159 62 57 WhatsApp hattımıza ürün görsel ve özelliklerini iletin, satın alma ekibimiz sizlere fiyat versin.


Ataşehir 2. el notebook alımı

Kullanılmış ikinci el notebook/dizüstü bilgisayarınızı mağazamıza getirerek aynı gün içerisinde nakit alım yöntemiyle satın alıyoruz. Nakit ihtiyacı sebebiyle ürününüzü dilerseniz belirli bir süre satışa kapatarak sizin için 1 ile 7 iş günü kadar yeniden geri alım seçeneği sunmaktayız.

İkinci el notebook alımı sırasında dikkat edilmesi gerekenler

Ürünü mağazamıza getirdiğiniz sırada ürünün mevcutsa; kutu, fatura, orijinal adaptörü ve belgelerini yanınızda getirmeniz notebook fiyat değerlemesi için önemlidir.

Ürün mağazamıza geldikten sonra ilk olarak ürünle ilgili kozmetik kontroller yapılmakta ve sonrasında donanımsal testlere geçilmektedir. Satışını yapacağınız ikinci el notebook kontrol amaçlı alt kapağı ve klavye bölgesi açılarak cihazınızın geçmişte tamir görüp görmediği ve sıvı teması gibi durumların olup olmadığı kesinlikle kontrol edilecektir.

Cihaz kapağının sökülmesi cihazınızı garanti dışına çıkartmayacaktır. Bu nedenle herhangi bir endişeniz bulunmasın.

Donanımsal parça kontrol ve testlerinin bitimi sonrasında kişisel verileriniz yedeklenerek size teslim edilebilir veya sizin kontrolünde silinme işlemi gerçekleştirilebilir.

Windows kurulum testleri bittikten hemen sonra anlaşılmış olan ücret nakit olarak banka hesabınıza gönderilecektir.

Ürün satışı sırasında Kimlik/ehliyet veya Pasaport fotokopisi teslim etmeniz zorunludur. Bu evrak üzerinde cihazınızı ikinci el olarak bize kendi rızanız ile sattığınız, ürünün marka model ve seri numaraları yazmaktadır. Bireysel kullanıcılar ürün satışı esnasında fatura kesemediği için satışla ilgili olarak bu belge istenmekte, cihazınızın satışı sonrasında imha edilmektedir.

İkinci el masaüstü bilgisayar alımı

Kullanmış olduğunuz ikinci el masaüstü bilgisayarınız için en iyi fiyatlarla satın alma işlemi sağlıyor ve ödemenizi ürün tesliminden hemen sonra hesabınıza gönderiyoruz.

İlk olarak bilgisayarınızı mağazamıza getirdiğinizde parçaların kontrolleri, donanımsal testleri ve sıvı teması gibi donanımsal bir tamir geçmişinin olup olmadığı kontrol edilir. Bu işlemin ardından cihazınızda kişisel verileriniz mevcut ise bu verileri size teslim edebilir veya sizin kontrolünüzde cihazınızı sıfırlayabiliriz. Donanımsal testlerden sonra Windows kurulum işlemi gerçekleştirilir ve bu kurulum sonrasında ödemeniz hesabınıza iletilir.